conbau.cz

Obchodní a technické poradenství

Vše souvisí se vším, a musí do sebe zapadnout. Víme, o čem mluvíme, nad rámec běžné obchodní a technické praxe jsme prošli specializací na suchou výstavbu, s dlouhou řadou referencí a kontaktů v oblasti stavební výroby, obchodu a realizace. Jsme mimo jiné i držiteli odbornostních certikátů Rigips, Knauf, Fermacell, AMF a dalších.

Projektové řízení a interim management
Tržní analýzy
Marketing
Implementace CRM
consiglio.cz

Personální poradenství

Kdo hledá, ten najde.Pracujeme s trhem, neinzerujeme, neskladujeme profily uchazečů, nejsme e-shop s lidmi, stavíme na kontaktech. Máme bohatou zkušenost s cílenými personálními projekty ve stavebnictví, budováním celých pracovních týmů zejména v oblasti startupu, stejně jako profesní zkušenost s provozováním personální agentury.

Strategie řízení lidských zdrojů
Personální audity
Headhunting
consiglio.cz

Školení a mentoring

Tým je silný jen tak, jak jeho nejslabší článek.Největší rezervy zpravidla objevíme sami v sobě. Staňte se esem ve svém oboru a dejte krizím mat. Ať již ve vlastní režii či s pomocí externistů příslušné specializace zrealizujeme dle požadavků na základě předchozí důkladné analýzy potřeb školení technického či obchodního zaměření. Spolupracujeme s odborníky.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
Mentoring
Koučink